Ввечері на розі вулиці Банкової та Інститутської  тисячі людей протестують проти ув'язнення Сергія Стерненка.

 

Поліція перекрила прохід до Офісу президента спецтехнікою та живим кордоном з поліції. Прихильники Стерненка, якого 23 лютого ув'язнив суд в Одесі, скандують "Аваков чорт", "Свободу Стерненку", "Разом і до кінця", "Київ вставай".

Правоохоронці запевняють активістів, що прохід до ОПУ відкриють, як зберуться усі учасники протесту. Люди постійно прибувають.

Водночас поліція комунікації пояснює протестувальникам, що біля ОП ще не демонтували новорічні конструкції, тому їх не пускають. Протестувальники у відповідь на те, що їх не пускають під ОП, скандують: "Зеля - сцикун!"

Протестувальники намагалися прорватися повз поліцію під ОПУ, правоохоронці виставили більше співробітників, щоб перекрити вхід. Мітингувальники їх штовхають, дехто кидає сніжки. У поліцію полетіли фаєри.

Поліція застосувала перцевий газ, шашки та розбила голову журналісту 4 каналу.

 

Акція на підтримку Сергія Стерненка під Офісом президента, трансляція hromadske

 

 

Водночас, правоохоронці посилили заходи безпеки біля Офісу президента.


Про це повідомляє пресцентр поліції Києва.

"Правоохоронці посилили заходи безпеки біля Офісу Президента. На місці чергують поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

Для забезпечення публічної безпеки залучені представники структурних підрозділів столичної поліції, в тому числі вибухотехніки та працівники поліції діалогу.