Команда «Батьківщини», а також її лідерка стабільно нарощують рейтинг і мають сталу тенденцію до зростання. Юлія Тимошенко вже зараз готова зайняти пост прем'єр-міністра і створити коаліцію «Національної єдності».

 

Такого висновку дійшов політолог Тарас Загородній, аналізуючи останні результати опитувань від КМІСу та «Соцису».

«Тимошенко впевнено набирає обертів і вийшла на третє місце із результатом 11,7%. Ймовірно, буде ще більше. Зараз вона увійшла в русло, в якому почувається, як риба в воді - просуває тему зниження тарифів і наполягає на ліквідації «Нафтогазу» як непотрібної прокладки, яка наживається на українцях. Вона вже зараз готова зайняти пост прем'єр-міністра і створити коаліцію «Національної єдності»», - вважає Тарас Загородній.

За його словами, хоча перша п'ятірка рейтингу і залишається незмінною, проте всередині послідовність змінюється досить швидко. Він пов'язує це з не підтримкою українців обраного владою курсу, в якому рухається Україна. Це, в свою чергу, вже позначилося на рейтингу президента, якому Загородній радить якнайшвидше змінювати голову Уряду на професіонала.

«Судячи з того, як планомірно у Зеленського падає рейтинг, то йому вже слід замислитися - треба щось робити і назвати того, хто відповість за всі провали. Наприклад, змінити Шмигаля на адекватного прем'єра, який допоможе йому досидіти президентський термін. Якщо він цього не зробить, то може наразитися на дострокові вибори», - резюмує політолог.