Під час війни в Нагірному Карабасі восени 2020 року російські ракетні комплекси "Іскандер", що стоять на озброєнні у Вірменії, не вибухнули "або вибухнули лише на 10%". Про це в інтерв'ю виданню 1in.am у вівторок, 23 лютого, заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. На питання журналіста: "Хіба так буває?" - Пашинян відповів: "Не знаю ... Може, зброя 80-х".


Так глава уряду прокоментував слова екс-президента країни Сержа Саргсяна про те, що Вірменія могла б використовувати ракетні комплекси на четвертий день війни в Карабасі. Вірменія - єдина із зарубіжних країн, яка отримала з Росії ці комплекси ППО. На її озброєнні стоять чотири такі ракетні установки, пише DW.

Раніше колишній начальник служби військового контролю Міноборони Вірменії Мовсес Акопян говорив, що в останні дні війни були проведені запуски "Іскандерів", інших підтверджень цьому немає.

 

Заступник голови комітету Держдуми з оборони Віктор Заварзін звинуватив Пашиняна у брехні. "Це просто абсолютна брехня і навіть не підлягає ніякому сумніву", - сказав парламентарій. За його словами, відповідною заявою вірменський політик вирішив підкреслити свою невинність в результатах конфлікту в Нагірному Карабасі.