Популярний відеохостинг YouTube заблокував пряму трансляцію проросійського телеканалу 112 Україна, який раніше потрапив під санкції, повідомляють журналісти «каналів Медведчука».

 

Проросійський телеканал Перший Незалежний, який був створений співробітниками заблокованих каналів народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака, повідомляє, що сервіс прийняв таке рішення "під колосальним тиском української влади в особі президента Володимира Зеленського".

Акаунт 112 Україна на YouTube не заблокований повністю, а лише пряма трансляція на ньому.

Інші телеканали від цього холдингу продовжують вести трансляцію на YouTube. Їх не заблокували на цьому майданчику.

 

Як тепер виглядає трансляція 112 Україна / Фото: Скріншот сторінки з трансляцією / YouTube

 

5 лютого Україна звернулася до компаній Google і YouTube з проханням заблокувати акаунти проросійських каналів 112 Україна, NewsOne і ZIK, які потрапили під санкції РНБО.

У лютому РНБО ввела санкції проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака та його телеканалів 112 Україна, NewsOne, ZIK, які пов'язують з лідером політсили Віктором Медведчуком. За словами президента Володимира Зеленського, рішення про санкції чітко обгрунтовано через фінансування з Росії і співпраці з терористичними організаціями.

Партія ОПЗЖ назвала введення санкцій актом політичних репресій і заявила, що Україна «ще на крок наблизилася до диктатури».