З 7 квітня в Ізраїлі набули чинності оновлені правила в'їзду іноземців до країни. Зокрема, громадяни, які бажають в'їхати в Ізраїль, повинні пред'явити довідку про одужання від COVID-19 або свідоцтво про вакцинацію від COVID-19.

 

Про це повідомляє посольство України в Ізраїлі.

Іноземні громадяни повинні заздалегідь подати заявку на в'їзд до Ізраїлю до ізраїльської дипломатичної або консульської установи за місцем проживання іноземця або Управління з питань народонаселення та імміграції.

Так, право на в'їзд, зокрема, мають іноземці, чиї батьки проживають в Ізраїлі; іноземні журналісти; студенти, які навчаються в Ізраїлі чи вступатимуть до вишів; діячі культури; волонтери тощо. Повний перелік можна переглянути на сайті посольства.

В'їзд до Ізраїлю дозволений лише в тому випадку, якщо у людини є негативний ПЛР тест, зроблений за 72 години до прибуття в Ізраїль. Після прибуття до Ізраїлю необхідно буде пройти додатковий ПЛР тест. Ця вимога поширюватиметься також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або документ про одужання від COVID-19.

Також люди, які подають заявку на отримання дозволу, мають представити чинний медичний страховий поліс, який покриває видатки на випадок захворювання на COVID-19.

Всі ці документи треба буде мати при собі для пред'явлення компетентним органам Ізраїлю. У разі, якщо людина хворіє на COVID-19 - її не пустять на літак.

Пасажири, які прибувають в Ізраїль, повинні заповнити декларацію не більше ніж за 24 години до рейсу. В декларації пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також детальну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

"Усі міжнародні пасажири повинні пройти самоізоляцію у визначеному державою перебування приміщенні (мотель). Тривалість ізоляції становить 14 днів, або 10 днів (за умови, якщо пасажир матиме два ПЛР тести, результати яких є негативними)", - йдеться у повідомленні.

Особи, які мають довідку про вакцинацію від COVID-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від COVID-19, не підлягають самоізоляції.