Уряд та Президент України повністю провалили боротьбу з пандемією COVID-19 та не змогли належним чином організувати функціонування системи охорони здоров'я на місцях, внаслідок чого українці отримують неналежні за якістю медичні послуги.

 

Про це сказала Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час візиту на Рівненщину, де вона відвідала комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, передає INTV.

 

 

Відвідуючи центральну районну лікарню, політик пояснила, що вона протягом останнього тижня перебуває із візитом у низці міст України, щоб на власні очі побачити стан системи охорони здоров'я на місцях і ефективність боротьби із пандемією COVID-19.

 

«Ми з командою вирушили із візитом по всій країні, щоб дослідити, який стан справ із системою охорони здоров'я. Я приїхала зібрати від вас інформацію і подивитись, чи дійсно медична галузь функціонує належним чином», - сказала Юлія Тимошенко, звертаючись до головного лікаря центральної районної лікарні міста Сарни Василя Іванюка.

 

 

Політик подякувала всім працівникам медичної галузі, які працюють у надскладних умовах, рятуючи життя громадян.

 

«У Сарненській центральній районній лікарні відкрилось перше відділення в області, яке почало приймати хворих на COVID. Умови були неналежні, але ми вчились і змогли організувати забезпечення хворих на відповідному рівні. Сьогодні завантаженість ковід-ліжок складає від 80 до 90%», - сказав він.

 

Головний лікар наголосив, що в Центральній районній лікарні досі відсутня киснева станція для забезпечення подачею кисню хворих на коронавірусну інфекцію, що значним чином ускладнює роботу медперсоналу і не дозволяє надати меддопомогу на належному рівні.

 

«Україна 1,5 роки бореться з COVID, а ключова лікарня у м. Сарни не забезпечена кисневою станцією! Ми просто обурені. Станція киснева має стояти негайно, бо це - сором для країни і ганьба центральній владі», - обурилась Юлія Тимошенко.

 

 

Політик зауважила, що з наступного тижня доповість перед парламентом ситуацію в регіонах у медичній галузі, а також буде ініціювати зустріч із президентом Володимиром Зеленським, щоб повідомити щодо катастрофічного стану справ у медичній галузі в регіонах.

 

Окремо Василь Іванюк, головний лікар центральної районної лікарні міста Сарни, подякував народному депутату України Сергію Євтушку, який докладає всі можливі зусилля, щоб покращити функціонування медичної галузі у м. Сарни.

 

«Окремо хочу подякувати Сергію Євтушку за надану допомогу і всіляке сприяння. Ми мали неналежне забезпечення і низку супутніх проблем, але пан Сергій при першому дзвінку відгукнувся і всіляко допомагав нам, завдяки чому ми уникли низки проблем», - сказав головний лікар.

 

«Я завжди покладаюсь на нашу команду. Я вдячна, що «Батьківщина» може бути корисною і допомогти людям», - завершила Юлія Тимошенко.