В окупованому російсько-терористичними військами Донецьку в суботу, 10 квітня, горіли склади з боєкомплектом 100-ї бригади найманців РФ.

 

Міжнародний терорист, колишній "міністр оборони "ДНР" і, як він сам себе називає, "полковник спецслужб" Ігор Гіркін підтвердив, що в згорілому ввечері в суботу, 10 квітня 2021 року, корпусі м'ясокомбінату в Донецьку розташовувалися склади російських окупантів та їхніх найманців

"Впритул до комплексу колишнього донецького м'ясокомбінату загорілися склади з БК 100-ї бригади. Майже точно - підпал. Займання сталося на 3-4 поверхах і /або на горищі під дахом... Була неділя, але попри це - більшість водіїв машин були швидко зібрані і зуміли швидко вивезти весь БК, за винятком дрібниці. Техніку всю зберегли, будівлі вигоріли. Завдяки цьому вибухів не було, жертв уникли. Повністю вигоріли 3 і 4 поверх, переважно - і нижче", - повідомив терорист.

 

З інших джерел це наразі не підтверджується. Натомість жителі Донецька повідомляли про звуки вибухів та розривів, а в соцмережах, групах та пабліках окупованого міста багато фото й відео з місця події.

Як стверджує адміністрація загарбників, будівля м'ясокомбінату відновленню не підлягає. Тимчасово там навіть припинено рух тролейбусів на прилеглих маршрутах.

"Влада" Донецька, своєю чергою, "офіційних" причин пожежі наразі не називає.

"Знищено покрівлю на площею 3000 м². В гасінні були задіяні 23 одиниці техніки та 93 чоловік. Причини загоряння уточнюються, інформації про жертви немає", - ось таким коротким повідомленням обмежилося "МНС" "ДНР".