Перші місця в Європі по захворюваності та смертності від коронавірусу, повна відсутність управління країною, використання загрози російського нападу, щоб прикрити дерибан країни, що відбувається в Раді. Ось наслідки діяльності «зеленої» влади, яка, по суті, займається знищенням України.

 

Про таку невтішну ситуацію в країні пише політолог Дмитрій Корнєйчук на своїй сторінці у facebook.

"Те, що відбувається в країні нагадує театр абсурду. Де всі ми стали заручниками «зелених» некомпетентних і жадібних самодурів", - наголошує експерт.

 

По-перше, є загроза нових військових дій на Донбасі, - звертає увагу Корнєйчук.

Що в це ситуації повинна зробити влада?

Чітку відповідь дає лідер опозиції Юлія Тимошенко: зібрати позачергове засідання Ради і обговорити стратегію захисту країни, збільшити фінансування армії. Тобто - все політики повинні об'єднатися для захисту України. А президент Зеленський, як Верховний Головнокомандувач, повинен звернутися до народу і Ради з поясненням, що відбувається на Донбасі і що він має намір робити в цій ситуації. І головне - ми повинні не з простягнутою рукою йти до наших міжнародних партнерів, а нагадувати, що вони обіцяли нас захищати в Будапештському меморандумі, коли Україна відмовилася від ядерної зброї.

 

Але що відбувається в реальності?

Президент мовчить. А його оточення, з одного боку, нагнітає в ЗМІ військову істерію, з іншого - постійно кулуарно каже, що все в порядку і Росія на нас не нападе. Ведуться порожні балачки про те, що мало не завтра НАТО запустить механізм нашого вступу. Ну, а поки суспільство знаходиться в стресовому стані від пандемії коронавірусу і загрози нової повномасштабної війни, в Раді в прискореному темпі цинічно протягують потрібні президенту закони про розпродаж української землі та наших стратегічних підприємств.

І знову ж таки - тільки Тимошенко єдина, хто бореться проти цього бенкету під час чуми в парламенті. І єдина у всіх ЗМІ і під час поїздок по країні розповідає людям, як під час кризи відбувається розпродаж країни.По-друге, сотні українців щодня помирають і десятки тисяч хворіють через високий рівень захворюваності коронавірусом, до якого призвела повна некомпетентність влади.

 

Є кілька ключових причин, чому в Україні пандемія коронавірусу. І за всі з них несуть пряму відповідальність президент, прем'єр і Кабмін.

Перше - хворі на коронавірус українці не можуть залишатися вдома.

Хворі люди змушені їздити до сімейних лікарів, здавати тести, робити КТ легенів. І одночасно - заражати по дорозі десятки інших людей. Хоча ще на початку осені Рада прийняла постанову Тимошенко, в якій чітко прописаний механізм, що має запровадити влада: хворі люди залишаються вдома, а до них повинні виїжджати мобільні бригади медиків. Але влада свідомо не виконала професійні рекомендації двічі прем'єр-міністра Тимошенко. Результат відомий: ми одні з перших в Європі і в світі по захворюваності коронавірусом. І це при тому, що ми робимо найменшу кількість тестів. Інакше - були б «чемпіонами світу» по коронавірусу.

 

Друге - виділені майже 70 млрд грн в Коронавірусний фонд не пішли на облаштування лікарень, закупівлю кисню, збільшення зарплат медикам, а були роздерибанені на «великих будовах».Мало того, зараз Кабмін цинічно забрав у медиків ще 6, 5 млрд грн, перекинувши кошти на закупівлю вакцини. Логічно.  Не зменшувати ж фінансування «великого будівництва», де можна нормально вкрасти.

 

Третє - до сих пір так і не розпочато розробку української вакцини.Хоча ще в минулому році Тимошенко говорила: якщо ми не зробимо свою вакцину, то навіть за гроші будемо останніми в черзі на закупівлю світових вакцин. Так в результаті і вийшло. Та ж Індія припинила експорт оплачених вакцин в Україні, оскільки їм важливіше вакцинувати своє населення.

 

Ми часто говоримо і розуміємо, що Україна знаходиться в дуже складному становищі. Це правда. Є об'єктивні виклики -коронавірус, війна, падіння економіки.Однак при цьому існує два шляхи. Перший - ще сильніше свідомо гробити країну, тільки посилюючи наслідки коронавірусу, грабувати свій народ у важкий час. Як це роблять «зелені». Другий - нарешті почати рятувати життя людей, рятувати країну, сформувавши професійний Кабмін на чолі з Тимошенко.

Вибір за Зеленським ...