Медична реформа Уляни Супрун разом із адміністративно-територіальною реформою призвели до руйнації медичної галузі в Україні, що викликало різке погіршення якості медичних послуг для населення, або взагалі до повної їх відсутності. 


Про це під час візиту до Гребінківської районної лікарні, що у Васильківському районі на Київщині, сказала Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передає INTV.

«Я спільно із командою «Батьківщини» приїхали, щоб на місці розібратись у ситуації із закриттям лікарні. Адже реформа Супрун - це злочин проти України, як і адміністративно-територіальна реформа, що є знищенням всієї інфраструктури життя людей», - сказала вона.

 

За словами політика, закриття мережі лікарень в Україні у зв'язку із реформою децентралізації і об'єднання районів, є неприпустимим злочином проти людей, тому що населення не може отримати елементарних базових послуг у тих населених пунктах, де раніше такі лікарні існували.

«Необхідно створити алгоритм поновлення роботи лікарні. Я розумію, що 1,5 млн грн у місяць на забезпечення роботи лікарні - це великі кошти, які потрібно десь взяти. Але шляхи виходу із ситуації потрібно шукати. Слід звернутись до Київської обласної ради і внести проект постанови, щоб він був підтриманий», - сказала Юлія Тимошенко.

 

«Я буду говорити із губернатором, із головою обласної ради, адже нам потрібно буде негайно поновлювати роботу лікарні. Те, що можна вирішити на рівні області і на рівні Васильківського району - необхідно зробити це, а якщо потрібно підключати МОЗ, то я готова іти до міністра», - додала політик.

 

Юлія Тимошенко також повідомила, що командою «Батьківщини» буде здійснено інвентаризацію подібних об'єктів по області, щоб ліквідувати такі прогалини.

«Команда «Батьківщини» приїздить в усі куточки країни, щоб на власні очі побачити стан справ. Ми намагаємось, мов на пожежній машині, погасити вогнища проблем, створених недолугою політикою влади, що призвела до руйнації всіх без винятку галузей життя країни», - завершила парламентарій.