Український народ втомився від непрофесійності й цинізму влади та готовий боротися за відновлення справедливості. Очевидно, українці не збираються терпіти обман, рейдерство й грабіж і, як завжди, можуть розраховувати на допомогу команди «Батьківщини» в захисті від незаконних дій чиновників.

 

 

У цьому Юлія Тимошенко запевнила представників ініціативної групи проти земельного рейдерства села Вільшанська Новоселиця, які запросили Голову партії «Батьківщина» допомогти у вирішенні проблем із рейдерським захопленням паїв, до яких мають відношення представники провладної команди.

 

 

Лідер «Батьківщини» пообіцяла активістам після детального вивчення всіх наявних документів озвучити цю проблему в парламенті, надати всю необхідну юридичну та інформаційну підтримку.

«Вони захоплюють все, що можна захопити, - від стратегічної власності до землі. Хаос, підкуп, корупція - кожен день в парламенті. Минулого року вночі в карантин під наглядом президента «слуги народу» ухвалили закон про розпродаж сільськогосподарської землі, а в цьогорічний локдаун вони невідкладно розглядали правки до Земельного кодексу, щоб його перекроїти і усунути державу від контролю за використанням сільськогосподарської землі, дозволити її продавати іноземцям, знімати верхній шар родючого ґрунту, скасувати поняття «особливо цінні землі». Тобто спочатку вони дозволили продаж землі, а тепер скасовують всі обмеження, щоб власники могли з нею робити все, що завгодно», - повідомила Юлія Тимошенко.

На її переконання, щоб усвідомити весь масштаб трагічності ситуації, українці мають знати  правду - людству загрожує голод, а боротьба за ресурси посилюється.

«В світі йде найжорсткіша боротьба за ресурси. Спеціальна рада ООН  зробила звіт, у якому зазначається, що зараз у зв'язку з ковідом і зміною погодних умов в світі практично не залишилося родючих земель, тому ключова загроза - це голод. Це означає, що земля перетворюється на особливий скарб, на який будуть йти атаки з усіх сторін. І ми це вже відчуваємо», - зауважила лідер «Батьківщини».

Щоб вибратися з тяжкої ситуації, за її словами, потрібно якнайшвидше змінювати курс управління країною та формувати сильну урядову команду. Крім того, команда «Батьківщини» вже зібрала ініціативну групу для проведення референдуму щодо заборони продажу землі.

«Ми зараз намагаємось переконати президента та його команду, що обраний ними курс на здачу національних інтересів - це тупиковий шлях і для України, і для них особисто, адже рано чи пізно за це доведеться відповідати. Зараз треба об'єднатися, зібрати фахову урядову команду, яка знає, як підняти країну та буде незалежною від зовнішніх сил і місцевої олігархії. Якщо ми побачимо, що переконати президента немає шансу, ми будемо звертатися до людей щодо необхідності переобирати владу», - повідомила Юлія Тимошенко.