Уряд Австрії ухвалив рішення з 19 травня відкрити кордони для іноземних туристів. Умовою для в'їзду стане надання негативного ПЛР-тесту на COVID-19, довідка про наявність антитіл або сертифікат вакцинації.

 

Про це повідомило австрійське видання Оe24.

Зазначається, що обов'язковий 10-денний карантин після в'їзду до Австрії діятиме лише в районах із високим ризиком зараження коронавірусом. У першу чергу, планується відкрити кордони для сусідніх європейських країн, а вже в червні влада країни планує оголосити наступні кроки щодо зняття карантинних обмежень.

Крім того, з 19 травня в Австрії відкриються ресторани, підприємства сфери туризму, культури та спорту. Щоб їх відвідувати, потрібно буде надати негативний тест на COVID-19, довідку про вакцинацію або про наявність антитіл. "Зелені паспорти" в країні планують впровадити в кінці травня. Також при відвідуванні закладів відвідувачі мають попередньо реєструватися, носити маску типу FFP-2 у приміщенні, дотримуватись соціальної дистанції тощо.

"19 травня сфери громадського харчування, туризму, культури та спорту нарешті знову відкриються, оскільки в них працює багато людей. Всі ці сфери будуть відкриті з чіткими концепціями безпеки. Це необхідно, щоб тримати кількість заражень під контролем", - заявив раніше федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц.

Крім того, з 17 травня школи Австрії планують повернутися до очної форми навчання.