Сушені борошняні черв'яки -  форма великого борошняного хрущака - дозволені до вживання в їжу в Європейському Союзі.

Країни - учасниці ЄС схвалили відповідну пропозицію Єврокомісії у вівторок, 4 травня. Комахи є альтернативним джерелом білка, який здатний підтримати перехід Євросоюзу до більш стійкої продовольчої системі, вказали в Єврокомісії.

 

Закуска з личинок

 

Може викликати алергію

Європейське відомство з безпеки продуктів харчування (EFSA) в середині січня визнало цих черв'яків придатними для вживання в їжу - у вигляді цілої личинки в якості закуски або порошку як одного з інгредієнтів в ряді харчових продуктів. Однак німецьке Федеральне відомство по захисту прав споживачів та безпеки продуктів харчування (BVL), попередило, що споживання борошняних черв'яків "може викликати алергічні реакції у чутливих людей", тому на упаковці має бути відповідна вказівка.

Заява про дозвіл на вживання личинок в їжу подала французька компанія Agronutris. Рішення ЄС дозволяє їй протягом 5 років бути єдиним постачальником продуктів, що містять цих комах. Потім ринок буде відкритий і для інших гравців.

Комахи відрізняються високою поживною цінністю в через високий вміст білка.  Цвіркуни, коники і борошняні черв'яки вже входять в страви в багатьох частинах світу. В даний час європейські експерти працюють над рішеннями по ще 14 продуктів з комах, відзначили в EFSA.