До цієї ж дати президент хоче повністю вакцинувати 160 мільйонів американців.

 

Президент Джо Байден у вівторок анонсував нову мету: вакцинувати 70 відсотків дорослого населення США хоча б однієї дозою вакцини від COVID-19 до 4 липня, повідомляють представники уряду.

Крім того, президент, який зробив боротьбу з пандемією одним із пріоритетів своєї адміністрації, ставить за мету повністю вакцинувати 160 мільйонів дорослих до цієї дати, коли країна відзначає День незалежності.

«Якщо ми доб'ємося прогресу в досягненні цієї мети, все більше американців будуть отримувати захист від коронавірусу ... і Америка зробить серйозний крок по поверненню до нормального життя», - сказав представник адміністрації в ході телеконференції з журналістами.

 

Президент Джо Байден також оголосив у вівторок нові кроки уряду, щоби зробити процес імунізації від коронавірусу більш доступним у сільських та віддалених районах країни.

Зокрема, Білий дім планує надавати більше ресурсів та інформації сільським лікарями, яким найбільше довіряє місцеве населення, щоб допомогти зняти сумніви та розвінчувати міфи щодо вакцинації.

Дані свідчать, що темпи щеплення у Сполучених Штатах почали сповільнюватися, оскільки частина американців, зокрема у віддалених районах, залишається скепично налаштованою до вакцини.

Зараз у США вкололи вже майже 250 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Понад 40% дорослого населення США - повністю вакциновані.