Тель-Авів відкинув запропоноване Єгиптом довгострокове перемир'я в Секторі Газа до повного завершення своїх військових операцій.

 

Делегація з Єгипту відвідала Тель-Авів у рамках посередницьких зусиль, які Каїр розпочав для припинення вогню.

Двоє представників єгипетської розвідки заявили, що єгипетські чиновники перед поїздкою до Тель-Авіва зустрілися в Газі з лідерами «Хамасу».

Зазначається, що Єгипет часто виступає посередником між Ізраїлем і терористичним угрупуванням  "ХАМАС", і він був ключовим гравцем у припиненні минулих раундів бойових дій. Офіційні особи спочатку зустрілися з лідерами "ХАМАС" у Секторі Газа, а потім провели переговори з ізраїльтянами в Тель-Авіві.

Єгипетська делегація запропонувала Тель-Авіву перемир'я на один рік за умови, що Каїр буде його контролювати і координувати. Єгипет також попросив Ізраїль зупинити поселення і підтримку військ під час штурму мечеті Аль-Акса, а також припинити вбивства лідерів в Секторі Газа.

Однак, Ізраїль не лише відмовився від довгострокового перемир'я до завершення своїх військових операцій, а й відмовився прийняти посередництво Каїра для початку перемир'я в Секторі Газа. У відповідь Каїр вирішив "заморозити" співпрацю з Ізраїлем за низкою напрямків.