Ми зробимо все необхідне для того, щоб якнайшвидше закінчилася епоха хаосу, щоб був змінений курс країни на справжній розвиток держави, аби люди могли відчути зміни на краще.

 

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко за підсумками робочої поїздки до Дніпропетровської області.

«Сьогодні ми з командою працювали на Дніпропетровщині - зустрілися з фермерами, з малими і середніми підприємцями, які працюють в аграрній сфері, з місцевими чиновниками, пересічними українцями. І можу сказати, що мені дуже прикро, що замість мене на всіх зустрічах тут не був присутній прем'єр-міністр. І він не почув про всі ті труднощі, про які мені розповіли люди», - зазначила Юлія Тимошенко.

Серед найбільш актуальних для регіону проблем вона назвала недостатність фінансування системи охорони здоров'я та професійно-технічної освіти, а також незбалансовані бюджети громад і недолуге впровадження системи «децентралізації», через що місцеві органи не можуть ефективно виконувати свої функції.

«Такий рівень хаосу неможливо було уявити за всі 30 років незалежності України. Все це потребує негайної зміни курсу, щоденного безперервного наведення порядку в державі, тому що розвал спостерігається в усіх сферах суспільного життя. Приміром, ще не настало 1 липня, коли розпочнеться розпродаж землі, а на Дніпропетровщині вже розпродані надра - іноземним компаніям віддано видобуток золота і рідкоземельних металів. Наші надра грабують вже напівлегально», - обурилася лідер «Батьківщини».

Непрофесійність, слабкість і корумпованість нинішньої влади надто дорого обходиться країні, переконана Юлія Тимошенко. Припинити хаос і починати наводити лад потрібно негайно, впевнена вона.

«Я дуже хочу, щоб країна врешті-решт отримала нормальну владу та професійний сильний уряд. Щоб країна наповнювалася не піар-вибухами, а  правильно відпрацьованими рішеннями, спрямованими на справжній розвиток держави», - резюмувала Юлія Тимошенко.