Поведінка влади - це не просто вакханалія анонсів та ініциатив, це спрямована та чітка задача замінити референдум Тимошенко по землі на референдум Зеленського про олігархів.

 

Про це під час прес-конференції сказав директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко, передає INTV.

" Ми подивимось, як ЦВК поведе себе у цьому випадку, чи поступить вона так же як і заляканий КСУ", - сказав він.

Небоженко звертає увагу, що в ЦВК можуть знайти багато відмовок при реєстрації ініциативної групи, сказати що якісь технічні умови Тимошенко не виконано, щось треба додати, а в цей час підійде і референдум Зеленського. Політолог надіється, що ЦВК знайде в собі сили і дасть дозвіл на початок процедури організації референдуму.

 

"Дуже важливо говорити про наше майбутнє, бо паплюжиться не тільки суддівська система, а й саме право. Це є дуже небезпечно, тому що насолода владою без юридичної легетимності може зіштовхнутися з агресивною відсіччю "контреліт",- зауважив Небоженко.

Політолог ще раз підкреслив, що закону про землю офіс президента протиставляє закон про олігархів, влада хоче влаштувати "каскад" референдумів, щоб знецінити сам референдум як унікальний інструмент прямого народовладдя.