На жаль, напередодні запуску так званого «ринку землі» українці не захищені від рейдерства, а чорноземи - від скупки транснаціональними компаніями та спекулянтами.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Кyiv Live».

 

«Закони, які мають вступити в дію з 1 липня, поставлять українців ще більше на межу виживання. Бо вони написані не в інтересах людей, а для великих замовників - транснаціональних компаній», - зауважив Іван Крулько.

 

За його словами, ухвалені монобільшістю «земельні» закони не дають змоги фермеру та селянину повноцінно бути власником землі, проте дозволяють транснаціоналам задешево скупити її під час війни та економічної кризи.

Парламентарій попередив також про можливість втратити пай через так звану «консолідацію» землі задля боротьби із «шахматкою» та створення великих і суцільних наділів землі для агровиробництва.

«Це що захист селянина? Це проти селянина і фермера!» - наголосив він.

 

Заступник Голови партії нагадав, що «Батьківщина» стоїть пліч-о-пліч з людьми та виступає проти продажу сільськогосподарської землі для товарного виробництва і обезземелення українців. Водночас команда підтримує розвиток фермерського земельного устрою та відповідальне ставлення до українських чорноземів.