В Одесі на есмінці королівських ВМС HMS Defender D36 підписано документ, що передбачає участь Сполученого Королівства в будівництві двох військово-морських баз, спільному проектуванні і будівництві військових кораблів, а також в реконструкцію українських суднобудівних підприємств.

 

 

Також на HMS Defender пройшли навчання спецназу українських ВМС: група бійців взяла його штурмом.

Вдень британський урядовий літак BAe 146 з бортовим номером ZE701 (на ньому зазвичай літають міністри і члени королівської сім'ї) приземлився  в Одесі.
Трохи раніше, як передає кореспондент «Думської», прибули два американських конвертоплана Bell V-22 Osprey, які зараз літають над містом.

 

 

Навчання на борту американського есмінця проводили військовослужбовці 73-го центру морських операцій ССО ЗС України, британські та американські морські піхотинці.

 

 

 

 

 

 

 

У посольстві Великобританії  прокоментували те, що відбулося. На борту «Дефендер» уклали договір про підтримку розвитку Військово-морських сил України. З британської сторони його підписав міністр з питань оборонних закупівель Джеремі Квін, з української - заступник міністра оборони Олександр Миронюк. Були присутні секретар РНБОУ Олексій Данилов і перший морський лорд Великобританії сер Ентоні Девід Радакін.