Посольство Росії в Вашингтоні закликало США і їх союзників з НАТО відмовитися від проведення спільно з Україною військових навчань у Чорному морі.


"Масштабність і явно агресивний характер навчань Sea Breeze жодним чином не відповідають реальним завданням безпеки в Чорноморському регіоні. Підвищують ризики ненавмисних інцидентів. Заохочують мілітаристські настрої в Києві", - йдеться в заяві посольства в Twitter.

"Настійно закликаємо США і їх союзників відмовитися від відпрацювання військових дій у Чорному морі", - зазначають у посольстві.

 

У вівторок Держдеп США повідомив про те, що шостий флот американських ВМС візьме участь у навчаннях "Sea Breeze-2021", які США проведе спільно з Україною в Чорному морі.

Зазначимо, Україна цього року проведе навчання Sea Breeze 2021 з рекордною кількістю країн-учасниць. Всього у військових навчаннях візьмуть участь 32 країни.

Раніше офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков заявив журналістам, що російські військові уважно простежать за підготовкою і проведенням навчань "Sea Breeze", які пройдуть в період з 28 червня до 10 липня.