Під час робочої поїздки до Тернопільщини лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко відвідала урочисту церемонію привітання випускників 2021-го року.

 

Під час свого виступу Юлія Тимошенко звернулася до юнаків і дівчат та дала їм три поради, як успішно йти по життю.

«Ніколи не ставте перед собою маленьких цілей, тому що вони того не варті. Ставте неймовірні цілі, яких, здається, неможливо досягти. Але будьте певні, якщо ви поставили собі високу мету, ви завжди її досягнете! Зараз у світі надзвичайно цінується професіоналізм, бути профі сьогодні модно! Тому, докладаючи великих зусиль, станьте профі в будь-якій обраній вами справі. Ви завжди встигнете набити собі синці, займаючись справою, яка вам не до душі. Тому не витрачайте на це час, краще займайтеся тим, що вас дійсно захоплює», - сказала лідер «Батьківщини».

 

 

Вона також закликала випускників самостійно обрати свій шлях у житті, той, що не нав'язаний ззовні. І тоді вдасться прожити життя, наповнене натхненням і позитивним результатом.

«Я хочу побажати вам легкої дороги в доросле життя, Божого благословення на кожному етапі вашого становлення, щоб ви відчували, що світ для вас, а ви - для світу. І пам'ятайте: рівно стільки, скільки ви дасте світу добра й любові, стільки ж до вас і повернеться. І не забувайте свою школу й вчителів. Ви завжди тут знайдете любов і підтримку. В добрий час, мої рідні, хай щастить вам у всьому», - побажала Юлія Тимошенко.