Боротьба з олігархами, деофшоризація, створення рівних правил для всіх стануть реальністю, коли українці усвідомлять, що від кожного їхнього вибору залежить майбутнє країни та її курс розвитку.

 

Про те, як вивести країну з бідності та економічного й політичного занепаду розповіла лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в інтерв'ю для програми «Після. Завтра», авторами якої є журналісти Микола Вересень і Олександр Мартиненко.

 

За словами Юлії Тимошенко, для того, щоб замість політико-олігархічних утворень розвивався справжній бізнес, треба докорінно змінити управляння країною, що вимагає політичної волі та системного бачення.

«Справжня антиолігархічна боротьба - це працюючі антимонопольні структури, бо олігархи паразитують саме на монополіях. А у нас навпаки - зараз антимонопольний комітет віддали в їхнє розпорядження.  Нам потрібні рівні правила для всіх, але на сьогодні маємо фіктивні тендери. А ще потрібен потужний контроль і відповідальність за те, що робиться не так», - вважає Голова партії «Батьківщина».

 

За її словами, про те, що гучно оголошена владою боротьба з олігархами є фіктивною, свідчить, зокрема, відсутність реальної боротьби з офшорами.

«Два законопроєкти «Батьківщини», якими ми закрили всі щілини для офшорів, лежать в парламенті ще з часів попереднього президента. Ніхто не планує їх закривати, адже наша влада - це і є офшори», - переконана Юлія Тимошенко.

 

Ситуація погіршується ще й тим, що крім місцевої, на ресурси України зазіхає до того ж і зовнішня олігархія, зауважила вона.

«Нам, українцям, треба навчитися жити для себе, в своїх інтересах, за рахунок своїх ресурсів. Це називається суверенітет, який в Україні попраний на стільки, що ми сьогодні по суті є модернізованою колонією. Ми можемо ходити далі по колу й обирати шоу, а можемо зрозуміти, що від нашого  вибору залежить життя кожної родини. Я вірю, що ми зможемо і правильно вибрати, і правильно перебудувати своє життя, і побачити позитивний результат», - додала лідер «Батьківщини».