Двох дітей нелегальних мігрантів після переходу кордону відвезли в реанімацію, повідомили литовські прикордонники.

 

За даними СОДК, малолітніх дітей в реанімацію відвезли з Кабеляйскої застави після того, як в четвер вранці вони з батьками перейшли кордон із Білорусі до Литви. Батьки сказали прикордонникам, що перед переходом дітям дали заспокійливі таблетки. За словами дорослих мігрантів, таблетки дітям дали люди в масках, які проводили нелегалів до кордону з Литвою, пише delfi.

У четвер вранці прикордонники Кабеляйскої застави затримали в Варенському районі 11 громадян Іраку та 4 громадян Росії (чеченців).

"Всіх іноземців доставили на заставу. На заставі дорослі мігранти повідомили, що їх діти погано себе почувають. Діти були млявими, не могли спілкуватися. Прикордонники викликали швидку. Лікарі відвезли дітей до лікарні і помістили в реанімацію", - сказано в повідомленні СОДК.

Зараз стан дітей оцінюється як стабільний, їх життю нічого не загрожує;

Батьки дітей розповіли прикордонникам, що перед переходом кордону, люди в масках, що їх супроводжували  дали дітям по дві таблетки.

Після цього мігранти перейшли кордон Литви. Таблетки дітям дали, щоб вони були спокійніші і не завадили переходу через кордон.

Ще одну таблетку дали батькам, щоб вони дали її дітям під час переходу по території Литви.

Цю таблетку прикордонники передали лікарям.

В Литву з Білорусі в цьому році незаконно прийшли 2300 нелегальних мігрантів. Литовські політики вважають, що це спецоперація, організована режимом сусідньої країни проти Литви.