Корабельна група Військово-Морських Сил ЗС України здійснила перехід морем та ошвартувалася у грузинському порту Поті.

 

Як повідомляє пресслужба ВМС на своїй сторінці у facebook, група у складі середнього десантного корабля "Юрій Олефіренко" та патрульного катеру "Слов'янськ", здійснила перехід морем та ошвартувалася у грузинському порту Поті, в рамках міжнародних навчаннях "Еджайл спіріт - 2021".

 

 

Під час переходу морем екіпаж десантного корабля відпрацював низку корабельних бойових навчань. Зокрема, боротьбу за живучість корабля, протиповітряну, протикорабельну, протимінну оборони.

 

 

За сценарієм корабельного бойового навчання, було виявлено займання пально-мастильних матерів. Аварійна партія зреагувала миттєво: використовуючи спеціальні засоби, умовну пожежу було ліквідовано в найкоротший час. Варто додати, що дії екіпажу доведені майже до автоматизму - вдаються в знаки постійні заняття та тренування.

 

 

Проведено тренування з тактичного маневрування та сигналовиробницта за стандартами НАТО.Варто зазначити, що протиповітряна оборона корабля є одним із важливих елементів універсальної оборони корабля, до якої також був залучений особовий склад десанту.

 

 

Морські піхотинці несли чергування зі спостереження за повітряною та надводною обстановкою.

Багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2021 пройдуть в Грузії з 26 липня по 6 серпня. У них візьмуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 країн, включаючи Україну.