Ведучий інфекціоніст США заявив, що, як показують нові дослідження, у щеплених від COVID-19 згодом може знизитися імунітет.

 

Провідний американський фахівець з інфекційних захворювань Ентоні Фаучи заявив у неділю, що американцям з ослабленим імунітетом може знадобитися ревакцинація від COVID-19, повідомляє ГА.

«Пацієнти, які перенесли трансплантацію, хіміотерапію у зв'язку з онкологією, які страждають на аутоімунні захворювання, які приймають імунодепресанти - це ті люди, які виявляться серед перших вразливих, якщо буде вводитися третя доза вакцини, що, швидше за все, відбудеться», - сказав Фаучі в інтерв'ю CNN .


Посилаючись на недавні дослідження, які показують, що у щеплених може знижуватися імунітет, Фаучи сказав, що органи охорони здоров'я США вивчають дані, щоб визначити, коли може знадобитися ревакцинація.

«Ситуація динамічна. Ця робота триває, вона розвивається, як і в багатьох інших областях, що стосуються пандемії, - заявив Фаучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань. - Потрібно подивитися на дані ».