Більшість роботодавців вимагає від кандидатів на посаду не лише профільної освіти, а й досвіду роботу. Через це студентам та випускникам важко знайти перше робоче місце, та все ж таки варіанти завжди є. Куди влаштуватися і як заробити на життя студенту?


Популярні вакансії для студентів

На сервісі OLX Робота можна знайти багато пропозицій для початку кар'єри. Якщо вам потрібна робота для студентів, почніть пошуки з таких вакансій:

 

  • мерчендайзер;

  • оператор контакт-центру;

  • кур'єр;

  • промоутер;

  • адміністратор;

  • пакувальник;

  • консультант. 

 

Усі ці пропозиції підходять для кандидатів без досвіду роботи. Вони можуть стати початком кар'єри для представника будь-якої спеціальності, оскільки не вимагають конкретної профільної освіти. Однак для роботи потрібні певні якості: відповідальність, швидкість реакції, готовність до навчання. Кожен роботодавець робить акцент на тому, що сам найбільше цінує, і це можна підтвердити під час співбесіди. 

 

Робота мерчендайзера, промоутера, кур'єра не вимагає спеціальних знань, але може принести повноцінну заробітну плату. Молоді й енергійні люди, які ще навчаються у вишах, запрошуються на посади консультантів, пакувальників, операторів контакт-центрів тощо. Роботодавці розраховують, що молодь легко йде на контакт, відрізняється витривалістю та сміливістю.

 

Чому варто починати з роботи не за спеціальністю? 

Будь-яка робота приносить користь у вигляді нового досвіду та навичок. Якщо раніше ви не працювали з людьми, то на посаді мерчендайзера, менеджера, адміністратора зможете навчитися спілкуватися з клієнтами та замовниками. Це дозволить поліпшити навички пошуку рішень, вирішення конфліктів, а ці вміння можуть знадобитися на будь-якій роботі. 

 

Робота кур'єра навчить орієнтуватися в картах, шукати оптимальний маршрут та розраховувати свій час. Пакувальник також швидко вчиться ефективному використанню часу та швидкому вирішенню завдань від керівництва. Вибирайте цікаві вакансії, які добре оплачуються, та починайте кар'єру прямо зараз.