Трагедія сталася в суботу, 24 липня, кілька хвилин після 6.00 у місцевості Виґода, що у ґміні Ґідле. 36-річна жінка, в організмі якої було 4 проміле алкоголю, спричинила аварію легкового автомобіля «Nissan» з мікроавтобусом.

 

Звинувачення у катастрофі в сухопутному русі у стані алкогольного сп'яніння отримала 36-річна жінка, яка 24 липня, керуючи автомобілем із 4 проміле алкоголю в крові, призвела до зіткнення з мікроавтобусом поблизу міста Радомсько. 10 людей було госпіталізовано - 37-річного громадянина України врятувати не вдалося, повідомляє Польське радіо.

«У понеділок, після протверезіння, 36-річна мешканка ґміни Ґідле заслухала обвинувачення прокурора у спричиненні катастрофи в сухопутному русі під впливом алкоголю. Це карається позбавленням волі на термін до 12 років, однак у ситуації, коли підозрюваний перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, суд може збільшити покарання наполовину. Це означає, що жінці може загрожувати до 18 років в'язниці», - пояснила речниця районного штабу поліції в Радомсько Анета Влязловська.Трагедія сталася в суботу, 24 липня, кілька хвилин після 6.00 у місцевості Виґода, що у ґміні Ґідле. 36-річна жінка, в організмі якої було 4 проміле алкоголю, спричинила аварію легкового автомобіля «Nissan» з мікроавтобусом.

У мікроавтобусі їхало 7 громадян України віком від 39 до 54 років та двоє поляків віком від 39 до 40 років. Усі вони працювали в будівельній компанії й того ж дня мали виконувати роботу в Радомсько.

На жаль, врятувати 37-річного українця, який помер під час операції, не вдалося. Трьох людей, включаючи жінку та водія автобуса, виписали з лікарні у суботу, тоді як ще шість чоловіків були госпіталізовані в понеділок.