Сьогодні, 26 липня, на території 2-ї піхотної бригади Збройних Сил Грузії, неподалік міста Сінакі, відбулись урочистості з нагоди відкриття ювілейних, десятих, міжнародних навчань Agile Spirit - 2021.

 

«Головна мета Agile Spirit - 2021 полягає в удосконалені взаємодії між силами країн-членів НАТО та країн-партнерів, зміцнені оперативних можливостей під час планування та проведення операцій в багатонаціональному середовищі, покращення співпраці у сфері міжнародної безпеки. Agile Spirit - 2021 сприяє регіональній стабільності, а також посилює спроможності країн-членів Альянсу та країн-партнерів ефективніше реагувати на регіональні кризи та виклики», - повідомили в пресцентрі ВМС ЗСУ.

 

 

Як повідомляє командування Сухопутних сил США в Європі. в навчаннях, які триватимуть до 6 серпня на військовій базі Сенакі на заході країни, візьмуть участь 2 500 військових з п'ятнадцяти країн-членів НАТО та партнерів Альянсу, в тому числі США, України, Грузії, Великої Британії та балтійських країн.

 

 

США для участі у навчаннях надіслали 700 військових.

Навчання включатимуть наземні та повітряні операції, тренування командирів та персоналу. Метою Agile Spirit є посилення регіональної безпеки та зміцнення оперативної сумісності країн-членів Альянсу та партерів. Грузія проводить навчання вже вдесяте, від 2018 року вони відбуваються кожні два роки.

Agile Spirit - 2021 пройдуть у п'яти локаціях - 2-га піхотна бригада в Сенакі, полігон Сорта / Екі, стрілецький полігон Орфоло, стрілецький полігон Вазіані та військовий аеродром Вазіані.