Знайдено останки останньої  жертви катастрофи у Флориді. Після встановлення особи 54-річної жінки загальна кількість жертв катастрофи 24 червня встановлена ​​на рівні 98, повідомляє мер муніципалітету Маямі - Дейд.


Пожежна команда вже зупинила пошуки останнього зниклого в завалах минулого тижня. З тих пір місцева поліція шукала в завалах людські останки.

12-поверховий комплекс "Шамплейн Тауерс" обрушився в ніч на 24 червня. У перший день з-під завалів вдалося витягти 37 осіб, проте потім тих, що вижили не знаходили. За час операції було розібрано 13 тисяч тонн уламків.

Лише в перші години після обвалу люди ще були живі від завалів. 8 липня розшук вцілілих людей було припинено, а рятувальна операція перетворена на розшук зниклих. На той час десятки людей все ще були зниклими безвісти.

 

Причина краху ще не з'ясована. Виявилося, що експерти вже попереджали у 2018 році про серйозні недоліки на будівництві житлового комплексу. Пошкодження відбулось головним чином у бетоні під басейном, оскільки він більше не був водонепроникним. Також у гаражі стояли тріщини.

Тим часом, після огляду десятків будівель в Маямі, були також виявлені  дефекти, такі як тріщини та обсипання бетону. Власникам цих будівель наказано негайно вжити заходів.