Зобов'язання, яке брала на себе наша команда, - виконано!  Завдяки злагодженій командній роботі «Батьківщини» Васильківська міська лікарня отримала статус опорної. Відповідне рішення було одноголосно ухвалено госпітальною радою при Київській обласній державній адміністрації.

 

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Тепер люди зможуть отримувати кваліфіковану допомогу у себе біля дому, а не шукати її за десятки кілометрів. Також буде збережено і фаховий медичний колектив. Чудова новина, надто зважаючи на прогнози щодо наближення нової хвилі коронавірусу», - зазначила Юлія Тимошенко.

Вона подякувала громаді Васильківщини за довіру, а місцевій команді - за швидку реакцію.

«Пам'ятайте, що ми завжди поруч і готові захищати людей та допомагати із вирішенням їхніх проблем у кожному куточку країни! Разом ми зможемо впоратися із будь-якою абсурдною «реформою» влади!» - запевнила лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, у квітні цього року на запрошення працівників Васильківської міської лікарні Юлія Тимошенко відвідала заклад. Під час зустрічі медики скаржилися на проблеми, що заважають їхній ефективній роботі. Одна з головних проблем тоді полягала у наданні лікарні статусу опорної, що б гарантувало державну підтримку закладу.