На півдні Нідерландів поліція виявила найбільшу і саму професійну підпільну лабораторію з виробництва синтетичного наркотику метамфетаміну (також відомого в середовищі наркоспоживачів під назвами "лід" і "мет") з коли-небудь знайдених в країні.

Як вказується в повідомленні поліції, оприлюдненому в п'ятницю, 30 липня, вийти на злочинців органам захисту правопорядку допомогла розшифровка повідомлень в зашифрованому чаті, повідомляє DW.

 

Нарколабораторія розміщувалася в двох складських приміщеннях, розташованих поблизу населеного пункту Недерверт в провінції Лімбург. Судячи з усього, в ній могли виробляти до 100 кг метамфетаміну в день. Дохід від обороту такого обсягу наркотику міг скласти до 1 млн євро.

 

 

На місці був затриманий 62-річний громадянин Польщі. Поліція не виключає, що найближчим часом будуть проведені і інші затримання. Очікується, що демонтаж лабораторії через її розміри завершиться в найближчі дні. Коли підпільне підприємство почало функціонувати і скільки воно виробило, поки не відомо.