Контррозвідка КДБ Білорусі фіксує різку активізацію роботи іноземних спецслужб стосовно керівників вертикалі влади. Про це повідомив 30 липня голова відомства Іван Тертеля під час зустрічі з чиновниками органів місцевої влади. Фрагмент його виступу  показали в програмі «Панорама» на телеканалі «Білорусь 1», повідомляє Zerkalo.io.

 

Контррозвідкою комітету фіксується різка активізація роботи іноземних спецслужб і пов'язаних з ними деструктивних формувань щодо керівників вертикалі влади, силових структур, інших держорганів, - повідомив глава КДБ.

"З використанням сучасних інформаційних технологій, хакерських атак на персональні дані, здійснюється системний збір відомостей щодо керівників виконавчих комітетів різного рівня і їх близьких. Особливу увагу надають родичам, які навчаються в Польщі, Литві, інших західних країнах і Україні. Пошук ефективних важелів впливу з метою подальшого схиляння до зрадництва. Просив би звернути особливу увагу на даний фактор представників Брестської і Гродненської областей", - заявив Тертеля.


На зустрічі 30 липня Іван Тертеля також зазначив, що «в Києві і Вільнюсі формуються інформаційні хаби, які будуть впливати на інфопростір Білорусі».