На Сицилії італійські пожежні і лісові служби працювали всю ніч, щоб локалізуватися полум'я, що загрожувало населеним пунктам.

Евакуйовані жителі кількох будинків.

Пожежі були настільки серёзнимі, що вночі на багатьох курортах острова стали осідати шари попелу.

Представники влади кількох сицилійських муніципалітетів кажуть, що загоряння виникло в результаті підпалів. Вони вважають, що за цим стоїть мафія, закликають провести розслідування і покарати винних.

 

Відео euronews

 

Число загиблих в результаті лісових пожеж на півдні Туреччини зросла до 4-х. Всю п'ятницю в цьому регіоні йшла боротьба з вогнем.

Спалені будинки, евакуйовані жителі довколишніх сіл і курортних комплексів.

За словами міністра сільського і лісового господарства Бекіра Пакдемірлі, пожежники змогли локалізувати 70 з 81 осередків займання. Вони продовжують працювати в Адані, Анталії, Ізмірі, Мерсині і Муглі.

В районі міст Манавгат і Кемер в провінції Анталія сильний вітер сприяв поширенню полум'я в напрямку населених пунктів. Загинув 82-річний чоловік і подружня пара, понад 50 осіб були госпіталізовані, десятки будинків спалені.

В гасінні пожеж задіяні понад 1,1 тис.одиниць техніки. 

Гасити масштабні лісові пожежі у Туреччині допомагають два пожежні літаки ДСНС України. Рятувальники опублікували відео в якому показали, як здійснюється ліквідація вогню:

 

Відео ДСНС