14 вересня президент Чеської Республіки Мілош Земан був доставлений в Центральний військовий госпіталь в Празі.

 

Як повідомляє Чеське радіо, президентський кортеж прибув до лікарні близько 11 год, незадовго до цього туди ж приїхала дружина глави держави Іванна.

За останні роки Мілош Земан кілька разів проходив лікування і огляд в Центральному військовому госпіталі.

Президент страждає невропатією нижніх кінцівок, в зв'язку з чим почав в цьому році пересуватися на інвалідному візку. У 2020 р глава держави був прооперований, після того як зламав руку при падінні. Також у Мілоша Земана діагностований діабет і низький тиск.

Прес служба госпіталю відмовилася повідомити, який час глава держави проведе в лікарняній палаті.

 

Путін пішов на самоізоляцію через коронавірус в оточенні.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не уточнив, хто саме в оточенні глави держави заразився ковідом, зазначивши лише, що випадків зараження було кілька. Результати тестів на коронавірус самого Путіна негативні, президент абсолютно здоровий, підкреслив Пєсков.

Прес-секретар також запевнив, що в ході вчорашніх особистих зустрічей президента "нічиє здоров'я небезпеці не піддавалося".

13 вересня на зустрічі з паралімпійськими спортсменами Путін заявив, що йому, можливо, "скоро на карантин доведеться", так як "багато людей хворіє навколо". Дмитро Пєсков пізніше сказав з цього приводу, що Путін висловлювався "образно".

 

Фото архівне та ілюстративне