Тимчасова слідча комісія Верховної ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб проти суверенітету України продовжить своє чергове засідання 20 вересня.


Про це повідомив у коментарі Суспільному член ТСК Віталій Безгін ("Слуга народу").

"Засідання комісії відбувалося з 16 до 18:00: "Заслухали представників СБУ та ОГП. Бурбу (ексначальника ГУР Василя Бурбу - ред.) сьогодні не допитували. Плануємо продовжити опитування СБУ та ОГП орієнтовно в понеділок (20 вересня - ред.), а також пана Бурбу та, можливо, інших людей дотичних до розвідувального заходу", - зазначив нардеп.

Водночас голова ТСК Мар'яна Безугла також повідомила на особистій сторінці у Facebook, що комісія продовжила засідання до понеділка, 20 вересня.

У коментарі Суспільному голова ТСК зазначила, що наразі вона не може коментувати інформацію стосовно того, чи допитали ексначальника ГУР Василя Бурбу.

"Допитали Бурбу, чи не допитали... Я не коментую, оскільки ми перейшли у повністю закритий режим і продовжили ще на понеділок (20 вересня - ред.). Тому всі коментарі, коли буде брифінг - я додатково повідомлю", - зазначила Безугла.

На противагу цьому, нардеп Роман Костенко ("Голос") під час спілкування з журналістами зазначив, що під час засідання ТСК "зник" кворум.

"На початку кворум (ТСК - ред.) був, голосували, а потім він зник. Комісія заслуховувала, як я розумію, СБУ, після того комісія заслуховувала прокуратуру, а після цього, як прийшов Василь Бурба - зник кворум", - зазначив нардеп.

 

Фото Суспільне

Він додав, що не знає, хто з нардепів покинув засідання.

Бурба був начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони з 15 жовтня 2016 року по 5 серпня 2020 року.