Адміністрація президента Джо Байдена заявила, що більшість федеральних службовців повинні пройти повну вакцинацію від COVID-19 не пізніше 22 листопада.


Минулого тижня президент Байден підписав указ, який зобов'язує федеральних службовців, які працюють в органах виконавчої влади, пройти повну вакцинацію. Указ передбачає лише кілька винятків, пише ГА.

У вказівках для федеральних установ, які були опубліковані на федеральному сайті в понеділок, адміністрація заявила, що всі відомства повинні діяти «оперативно, щоб їх співробітники були повністю вакциновані якомога швидше і не пізніше 22 листопада».

У липні Байден заявив, що федеральні службовці повинні зробити щеплення або проходити регулярне тестування на COVID-19, а також дотримуватися інших правил, такі як обов'язкове носіння масок на робочих місцях і обмеження робочих поїздок.


Зростання випадків госпіталізації і смертей через COVID-19 в США, викликаний варіантом «Дельта», спонукав адміністрацію зайняти більш жорстку позицію щодо вакцинації, яку вона вважає кращим способом захистити економіку і покласти край пандемії.

Федеральні регулювальні органи також розробляють тимчасовий стандарт для понад 80 мільйонів працівників приватного сектора, які працюють на підприємствах, що нараховують більше 100 співробітників.

У четвер Байден також підписав указ про обов'язкову вакцинацію для мільйонів контракторов, які працюють на федеральний уряд.

Деякі великі компанії поки не впевнені, чи підпадають вони під дію указу про підрядників, а одна велика бізнес-група в понеділок запросила відповіді на численні запитання, що стосуються вимог до роботодавців з приватного сектора.

У розпорядженні Байдена кажуть, що до 24 вересня робоча група Білого дому представить роз'яснення про те, що повинні робити контрактори і на кого поширюються нові вимоги.