Під час вибуху в Дніпрі загинув інструктор, член громадської організації «Український Легіон» Олексій Кавлак. Інформацію про це Суспільному підтвердили в громадській організації «Український Легіон».


Він перебував у машині разом з речницею ДСНС та волонтеркою Червоного Хреста Дар'єю Гречищевою, про загибель якої стало відомо раніше.

За інформацією з громадської організації «Український Легіон, Олексій Кавлак був інструктором з надання домедичної допомоги й вибухотехнічної безпеки. Перебував у Дніпрі як інструктор, вів майстеркласи з надання домедичної допомоги в рамках власного проєкту Aid Brothers.

Речник СБУ Артем Діхтяренко підтвердив, що загиблими під час вибуху в Дніпрі є речниця ДСНС в області та член патріотичної громадської організації. Їхніх прізвищ він не оприлюднив.

 

Що відомо про загиблих

 

Дар'я Гречищева народилася 13 жовтня 1985 року. Закінчила Національний гірничий університет. Працювала начальницею відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Була волонтеркою Червоного Хреста.

Олексій Кавлак був членом громадської організації «Український Легіон», інструктором з парамедицини та вибухотехнічної безпеки. Перебував у Дніпрі як інструктор, брав участь у майстеркласах з надання домедичної допомоги.