За даними Державного прикордонного комітету, інцидент стався на пінському прикордонному загоні.

Як повідомляється на веб -сайті відомства, при огляді прикордонного знаку співробітники Сваринської застави виявили пошкодження самого стовпа, а також знаки із зображенням офіційного герба, повідомляє "Свабода".

 

 

 

Зафіксовано, що дерев'яні та пластикові елементи мають велику кількість отворів від пострілу, герб майже розтрощений. Прикордонники вважають, що вони стріляли з мисливської зброї.

Після зустрічі з українськими колегами сторони дійшли висновку, що постріли пролунали з території України. За фактом інциденту триває розслідування.

 

Речник ДПСУ Андрій Демченко так прокоментував подію: 

"Пошкоджений прикордонний знак на кордоні з РБ виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. Про дану ситуацію відразу було повідомлено прикордонників сусідньої країни та співробітників поліції. Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці.

В той же час, характер місцевості - болотисто-чагарникова - унеможливлює піший рух осіб у цій місцевості і ознак перебування осіб біля прикордонного знаку не виявлено.

Проте знак розташований поблизу каналу, що з'єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили по ньому човном".