Для боротьби з незаконною та злочинною діяльністю Королівська поліція Нідерландів розслідує активність кур'єрів з перевезення грошей в аеропорту Скхіпол. Це робиться під керівництвом прокуратури Північної Голландії.

Про це розповідає своїм читачам ресурс destentor.nl

 

Кілограми золота та тисячі євро готівкою

Здобуток детективів не бреше. У кількох випадках з 3 вересня по теперішній час частіше виявляли велику кількість готівки або значну кількість золотих злитків. По трьох справах триває подальше розслідування. Про це повідомляє поліція Нідерландів у Facebook. 

Поліцейські пояснюють, як вони знаходили заборонені  предмети. Першого підозрюваного цього місяця заарештували 3 вересня з дев'ятьма золотими злитками в кишені та близько 8 500 готівкою. Обидва вантажі були в багажі чоловіка, який прямував до Дубая.

 Запитавши про походження золота та грошей, митниця заарештувала голландця за підозрою у відмиванні грошей. Велика кількість золота, приблизно 29 кілограмів, також була знайдена в торговому залі у чоловіка з Енсхеде. Крім того, було знайдено 42 000 євро.

Трапляється частіше

 Через три дні це повторилося, італійська пара мала при собі 2 кілограми золота. Вони прямували до Дубая і не могли розповісти, звідки взялося золото, тому їх також заарештували як підозрюваних у відмиванні грошей. 

І, нарешті, 8 вересня був заарештований турок, який подорожував з Чилі до Туреччини і перевозив готівкою близько 100 000 євро. Його також заарештували, оскільки він не мав належного пояснення, звідки гроші.

Наразі всі ці особи перебувають під слідством. Митниця та поліція Нідерландів не вперше роблять такі відкриття. У  червні цього року заарештували 60-річного італійця, який мав валізу з золотими злитками. А минулого року бразильця - з 15 кілограмами золотих злитків у багажі.