У понеділок, 20 вересня, близько 8:30 на вул. Дудаєва виникла пожежа.

 

У ПАТ «Львівгаз» ZAXID.NET повідомили, що через пошкодження електрокабелю, яке спричинило іскріння, загорівся газ. Біля входу в будинок №7 на вул. Дудаєва виникла пожежа. До рятувальників повідомлення про пожежу надійшло близько 8:47. На даний час на місці працює аварійна служба та підрозділи ДСНС.

 

 

 

На фото, які публікують очевидці, видно, що вогонь вибивається з-під землі біля брами №7. Рух вулицею перекрили.

Як повідомив  речник ПАТ «Львівгаз» Петро Лукіянчук, попередньо вдалося з'ясувати, що пошкоджений високовольтний електрокабель.

«Сталося пошкодження високовольтного кабелю. Він має механічні пошкодження. Електричний струм прошив газову мережу, виникло іскріння, яке спричинило загорання газу. Наразі чекаємо поки вимкнуть напругу, щоби служби могли безпечно приступити до ліквідації. Опісля наші працівники проведуть ремонт газової мережі», - пояснив Петро Лукіянчук.

Як розповіли журналісту ZAXID.NET на місці події мешканці будинку, ще у п'ятницю вони звернулися до аварійної служби через запах газу. Аварійники, які прибули на місце події, розкопали ділянку біля будинку та залишили яму незакопаною. Саме в цьому місці через замикання високовольтного кабелю у понеділок зранку виникла пожежа.

Близько 11:00 в патрульній поліції повідомили, що відповідні служби почали усувати наслідки витоку газу на вул. Дудаєва, 7. Дорогу планують відкрити для проїзду орієнтовно за дві години.