Після повернення з Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй президент Бразилії Болсонаро перебуває на 14-денному карантині. Причина - позитивний тест на коронавірус у його міністра охорони здоров'я Марсело Кейроги на початку цього тижня.

 

З початку роботи Генеральної Асамблеї присутність Болсонаро в Нью-Йорку вже була суперечливою. Він був єдиним невакцинованим главою уряду на засіданні. Це призвело до протестів у готелі, де зупинялася бразильська делегація. На відеоматеріалах видно, як Кейрога показує середній палець демонстрантам.

 

Він та ще один член делегації отримали позитивний результат тесту у вівторок і досі перебувають у Нью-Йорку. Решта делегації потрапили на карантин за порадою бразильського органу охорони здоров'я, коли вони повернулися додому.

З моменту спалаху пандемії близько 600 000 жителів Бразилії померли від вірусу. Болсонаро незмінно зменшував тяжкість пандемії. Слідчий комітет розслідує політику боротьби з коронавірусом.

 

Нагадаємо, президенту Бразилії Жаїру Болсонару, прийшлось обідати на вулиці, оскільки в ресторани Нью-Йорка не пускають без свідоцтва про вакцинацію від COVID-19.

Консервативний популіст є скептиком щодо вакцинації. Він хвалився відсутністю щеплення, заявивши перед вильотом в Нью-Йорк, що його імунна система досить сильна, щоб протистояти коронавірусу.

Два члена кабінету міністрів в його делегації опублікували фотографію Болсонару і його помічників, що поїдають піцу на нью-йоркському тротуарі ввечері в неділю.