Прикордонна служба Польщі повідомила про смерть ще одного нелегального мігранта на білорусько- польському кордоні.

 

Ця група емігрантів з Іраку була заарештована минулої ночі. Але один з них, незважаючи на реанімацію патрульних та бригади швидкої допомоги, помер.

 


Раніше було відомо про загибель трьох мігрантів з польського боку кордону та одного з білоруського.

Усі спроби незаконного потрапляння до Польщі з Білорусі 23 вересня були припинені, а п'ятеро "супроводжуючих", які допомагали мігрантам на території Польщі, були затримані.

Про це повідомляє прес-служба Прикордонного комітету Польщі.

Рекорд був встановлений 19 вересня - 324 мігранти на день. У той день прем'єр-міністр Польщі заявив, що "у Білорусі є більше 10 000, а може, і більше людей, переміщених з Близького Сходу, переважно з Іраку та Сирії, для здійснення гібридної атаки".

 

Тим часом Слідчий комітет Білорусі відкрив кримінальне провадження за фактами виявлення на кордоні мігрантів у важкому стані, повідомляє "Свабода".

Приводом для справи стало виявлення 19 вересня в лісовій зоні на кордоні з Польщею 25-річного громадянина Єгипту, якого доставили до реанімації.За даними СК, коли він прийшов до тями, єгиптянин сказав, що його затримали в Польщі з друзями і депортували до Білорусі з насильством.У повідомленні СК не йдеться про те, як потерпілий та його друзі опинилися у Польщі, де, за їхніми словами, їх затримали люди у формі.