Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко як досвідчений і фаховий політик пропонує послідовний план дій, реалізація якого дозволить покращити соціально-економічне становище в Україні, що позитивним чином відобразиться у першу чергу на підвищенні рівня добробуту населення.

 

Про це під час пресконференції сказав експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко, передає INTV.

 

«Юлія Тимошенко має просту мету - підвищення купівельної спроможності населення, тому що це - стабільність економіки. Це - в інтересах і суспільства, і влади», - сказав він.

 

За словами політолога, нинішня влада продемонструвала «інфантилізм і безвідповідальність» у процесі управління країною, а на житті українців відобразились несприятливі чинники, що «заганяють людей за межу бідності».

 

«Для більшості домогосподарств видатки на тарифи - це третина чи навіть дві третини доходів. Також левову частку бюджетів громадян «з'їдають» одяг та харчі. А через ревізію трудових відносин ми бачимо намагання поставити працівника у залежність від працедавця. В цілому ми отримали таке негативне соціальне явище, як бідність працюючого населення. Причина - некомпетентність влади», - зауважив він.

 

Костянтин Матвієнко зауважив, що «Батьківщина» є єдиною політичною силою, яка «найбільш фахово і активно намагається систематизувати всі проблеми і запропонувати вихід із ситуації».

 

«Коли у нас утворилась така кількість людей, що опинилися за межею бідності - то це прагматичний крок Тимошенко, щоб вирішили цю ситуацію. І вона пропонує чіткий, конкретний і послідовний план дій для вирішення всього комплексу проблем, що склались», - зауважив він.

 

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо політичних рейтингів, він наголосив, що Юлія Тимошенко «має стабільний рейтинг підтримки громадян».

 

«Президентські рейтинги Тимошенко тримаються стабільно. Те саме можна сказати про партійні рейтинги», - завершив експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика».