Про зв'язок кожного п'ятого затриманого на польсько-білоруському кордоні було офіційно оголошено на прес-конференції польських сил безпеки.

 

Прессекретар координатора спецслужб Польщі  оприлюднив останню інформацію агентств, які працюють з мігрантами, затриманими після незаконного перетину кордону, повідомляє "Свабода".

"20% нелегальних мігрантів, затриманих у Польщі, мали зв'язки, часто протягом багатьох років, з територією Російської Федерації. Деякі з них приховують цей факт, намагаючись переконати нас, що вони не мають нічого спільного з Росією, але документи та інші докази суперечать їхнім запевненням ", - сказав речник.

У Варшаві проходить прес-конференція за участі міністра внутрішніх справ та адміністрації Маріуша Камінського, міністра національної оборони Польщі Маріуша Блащака та головнокомандувача прикордонної служби країни Томаша Праги.

Речник також додав, що під час допитів мігранти роблять різні спроби приховати свою особу або приховати незручну для них інформацію.

«Вони також намагаються знищити вміст носіїв даних, який у них є. Служби, які вивчають достовірність людей, які знаходяться в захищених центрах, мають докази педофілії та зоофілії »,- сказав чиновник.


Раніше прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький висловив упевненість, що сценарій "гібридної агресії" проти Європейського Союзу був розроблений Мінськом не самостійно, а в тісній співпраці з Москвою.