Білоруське консульство в мінському аеропорту припинило видачу віз громадянам Афганістану, Єгипту, Пакистану, Сирії, Ємену, Ірану та Нігерії, повідомляє mediazona.by з посиланням на веб -сайт туроператора Annex Tour.

 

Міністерство закордонних справ не оприлюднило інформацію про це, пише "Свабода"

"Заявки на візи до громадян цих країн не приймаються консульським управлінням МЗС Білорусі в аеропорту, тому візи не можна отримати в аеропорту після прибуття", - написала туроператор.

Тепер громадяни цих країн можуть в'їхати до Білорусі лише за наявності білоруської візи в паспорті, згідно з "Додатком туру".

На веб -сайті МЗС зазначено, що візи в аеропорту видаються Департаментом в'їзду іноземців головного консульського управління міністерства. Заява повинна бути подана не пізніше ніж за два робочі дні до дати прибуття іноземця.

Міграційна криза - 2021

У липні 2021 року Олександр Лукашенко заявив, що через санкції Білорусь більше не буде стримувати нелегальну міграцію до Європейського Союзу. 

Великі потоки мігрантів вирушили до Литви, Латвії та Польщі.

У відповідь на кризу Литва та Польща почали будувати стіну на кордоні з Білоруссю.

Влітку 2021 року уряди Литви, а потім Латвії та Польщі значно посилили законодавство про незаконний перетин державного кордону, а також надіслали підкріплення з військових частин до прикордонних з Білоруссю територій.

Лукашенка звинувачують у сприянні нелегальній міграції до країн ЄС.