Покрова Пресвятої Богородиці - особливий День в українському святковому пантеоні. День козацтва й День захисників і захисниць України. День тих, кому ми сьогодні вклоняємося, кого ми шануємо, за кого переживаємо й тривожимося, кому від усього серця дякуємо за їхній подвиг...

 

Про це написала Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у привітанні, яке розмістила на своїй сторінці у Facebook.

«Були колись козаками, та більше не будем... Тії слави козацької повік не забудем», - журився Тарас Шевченко майже двісті років тому... Він з жалем, сумом та великою історичною ностальгією писав поему «Тарасова ніч», і вже й сам не вірив, що цю славу військову, козацьку бодай колись вдасться повернути...» - нагадала Юлія Тимошенко слова та переживання видатного українця.

Водночас вона зазначила, що сьогодні у країни є ті відважні люди, які своєю хоробрістю змогли поновити військову славу нації.

 

«Дякувати Богу, що сьогодні ми можемо відповісти: будемо, Тарасе! Бо є вже в Україні і доблесть, і звитяга. Є ті, хто поновив велику військову славу нації. Бо у лиху, тяжку і тривожну годину зродилася сила, яка піднялася на захист рідної Вітчизни. Кращі сини і дочки встали на захист України, і не дали їй згинути. Ця Сила - наші воїни, наші солдати, наші захисники і захисниці...» - додала Голова «Батьківщини».

 

Юлія Тимошенко наголосила, що «наша армія - найбільший і найцінніший скарб держави, країни».

«Ті, кому можна вірити. Та, на кого можна покластися. Ті, хто тримає слова і робить велику й святу справу - боронить Україну від ворога!

 

Героям Слава! Слава Україні! Зі святом! З Покровою!» - підсумувала Юлія Тимошенко.