"Сполучені Штати залишаються вашим надійним партнером, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії". З такими словами у День захисників а захисниць України звернулась до українців, які служать задля захисту країни, полковниця США, аташе з питань оборони Посольства США в Україні Бріттані Стюарт.

"Майбутнє України тримається на ваших плечах", - сказала Стюарт у відеозверненні, розміщеному в соцмережах. Вона вшанувала пам'ять тих, хто віддав життя за свободу України.

 

Про свою підтримку захисників України у цей день заявили і інші диппредставництва.

"Збройні сили Канади підтримують українських захисників на землі, в морі та в небі.  Ми вітаємо з Днем Покрови та українського козацтва всіх тих, хто щоденно оберігає українські свободи протягом років! З Днем захисників й захисниць України", - йдеться у повідомленні Посольства Канади в Україні.

 

Посол Австралії в Україні Брюс Едвардз назвав захисників "символом героїзму" і побажав "залишатись сильними і брати зброю до рук якомога менше".

Посолка Великої Британії Мелінда Сіммонс приєдналась до привітань і відзначила, що тепер назва свята чітко вказує на роль жінок у захисті України.