Алек Болдуін зустрівся з чоловіком і сином операторки Галини Гатчинс, яку він випадково застрелив у четвер. 

 

За даними американських ЗМІ, Болдуін відвідав Метью Гатчинса та його 9-річного сина в готелі у Санта-Фе, де вони зупинилися. На фотографіях видно, як вони гуляють разом, та Болдуін емоційно обіймає двох.

 

Alec Baldwin met with Halyna Hutchins' family in Santa Fe. (Dsanchez / BACKGRID)

 

Не розголошується, про що говорили ці троє. Через день після смерті Гатчинс Болдуін оголосив, що він співпрацює з поліцейським розслідуванням і що він глибоко засмучений її смертю. "У мене немає слів, щоб передати мій шок і смуток", - написав він у заяві .

"Я не звинувачую Алека Болдуіна в цьому", - сказав чоловік Гатчинс пресі в ці вихідні. "Це відповідальність людей, які відповідають за зброю".

 

Судові документи свідчать про те, що в розслідуванні фігурують залучена до створення фільму фахівчиня зі зброї і помічник режисера, який дав актору Алеку Болвіну пістолет.

Деякі подробиці інциденту з'явилися в судових документах, поданих офісом шерифу округу Санта-Фе для отримання ордера на обшук. Втім, наразі жодних обвинувачень проти конкретних осіб не висунуто.

У документах йдеться про те, що 24-річна реквізиторка Ханна Ґутьєррес відповідала за вогнепальну зброю на знімальному майданчику. У заяві, зробленій під присягою детективом офісу шерифа округу Санта-Фе, відзначається, що вона підготувала три реквізитних пістолета і поклала їх на візок біля будівлі, в якому проходили репетиції.

Після пострілу вона витягла гільзу, яку передала прибулим поліцейським.

Зв'язатися з Ґутьєррес для отримання коментаря не вдалося.

Згідно із заявою детектива, помічник режисера 62-річний Девід Голлс взяв один з реквізитних пістолетів з візка і відніс його до Болдвіна зі словами «непрогріта зброя», що на знімальному майданчику означає, що зброя не заряджена, в тому числі холостими патронами.

У заяві наголошується, що Голлс не знав, що зброя заряджена бойовими патронами, коли передавав його акторові.