Адвокати голодуючого в тюрмі Михайла Саакашвілі заявляють, що йому необхідна допомога реаніматолога.


Адвокат Дмитро Садзаглішвілі заявив журналістам, що один з життєвих показників в аналізах екс-президента впав до критичного рівня, пише «Ехо Кавказа».

«Вчора вночі один з життєвих показників в аналізах Михайла Саакашвілі впав до критичного рівня і стало необхідне втручання реаніматологів, після чого ці показники стабілізувалися. Це підтверджує те, про що сказав консиліум у своїй рекомендації та заключенні, що зараз третій президент входить в таку фазу голодування, коли в будь-який час очікується різке погіршення стану здоров'я. Відповідно, в порядку денному постане негайне надання медичної допомоги », - сказав Садзаглішвілі.

 

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі вже 25-й день голодує в Руставській в'язниці. Міністерство юстиції, в підпорядкування якого входить пенітенціарна служба, погоджується на госпіталізацію екс-президента в лікарню Глданскої в'язниці № 18 в Тбілісі. Влада наполягає, що тюремна лікарня підходить для голодуючих в'язнів. Тим часом сам Саакашвілі, його особистий лікар Ніколоз Кипшидзе і адвокати заявляють, що його слід перевести в багатопрофільну цивільну клініку.

Сьогодні адвокат знову заявив про те, що в тюремній лікарні немає необхідної для лікування Саакашвілі інфраструктури.

 

Тим часом міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявляє, що у висновках консиліуму не згадується громадянська клініка. Він підкреслив, що якщо Саакашвілі і буде госпіталізований, то тільки в тюремну лікарню.