Як вже повідомлялось,з 8 листопада іноземні громадяни будуть допускатися в США тільки при наданні свідоцтва про вакцинації.


Адміністрація президента Джо Байдена в понеділок представила додаткові відомості про реалізацію нової політики міжнародних авіаперельотів, згідно з якою в Сполучені Штати допускаються тільки іноземні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, нагадує ГА.

З 8 листопада всі подорожуючі в США іноземці з неімміграційними візами повинні будуть перед посадкою в літак пред'явити свідоцтво про пройдену вакцинацію. Нещеплені мандрівники - громадяни США, володарі посвідки на проживання і нечисленні іноземні громадяни, які мають право в'їхати в країну без щеплення, - тепер повинні будуть здати аналіз на коронавірус за добу до вильоту.


Як було оголошено раніше, з 8 листопада повністю вакциновані іноземні громадяни також зможуть перетнути північні і південно-західні сухопутні кордони без вагомої причини, в тому числі з туристичними цілями.

Відповідно до постанови Центрів з контролю і запобігання захворювань, в США будуть допускатися мандрівники, щеплені вакцинами, які схвалені FDA або Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

На дітей віком до 18 років нові вимоги по вакцинації не поширюються, але дітям у віці від 2 до 17 років буде необхідно здати тест до вильоту.

У список виключень також потрапляють учасники клінічних досліджень ряду вакцин проти COVID-19; особи, яким вакцинація протипоказана з медичних причин; особи, які приїжджають в США за екстреними або з гуманітарних причин, і мандрівники з нетуристичними візами з країн, де обмежений доступ до вакцин.
Також впроваджується система відстеження контактів, яка дозволить виявляти мандрівників, які могли заразитися вірусом або контактували з хворими.