Прокуратура США може висунути кримінальне звинувачення у зв'язку із загибеллю кінооператорки Галини Гатчинс на зйомках фільму «Іржа».

 

При цьому актор Алек Болдуін, який зробив постріл, може понести відповідальність разом з іншими дійовими особами, оскільки він виступає також одним із продюсерів стрічки. За даними ЗМІ, на зйомках використовувалась бойова, а не реквізитна зброя. Сума виплат може становити мільйони доларів.

 

За повідомленнями, зйомки фільму за участю Алека Болдуїна, під час яких минулого тижня він застрелив оператора, офіційно припинено.
Проте продюсери вестерну «Іржа» заявили, що йдеться «про паузу, а не про припинення».
У листі до знімальної групи продюсери підтвердили, що роботу над фільмом «Іржа» призупинено принаймні до закінчення розслідування.
Продюсери заявили, що вони працюють із правоохоронними органами та проводять внутрішнє розслідування.
Тим часом триває розслідування шерифа.
У судових документах йдеться, що за кілька секунд до пострілу Болдуїн пояснював, як він вийматиме револьвер із кобури.

 

Нагадаємо, у четвер, 21 жовтня, на знімальному майданчику вестерну Іржа сталася трагедія, яка забрала життя операторки фільму Галини Гатчинс.

Трагедія сталася після того, як актори та члени знімальної команди повернулися до роботи після обіду.

 

Останнє фото Галини Гатчинс на знімальному майданчику в церкві. Знімок опублікував її колега Сергій Свєтной через день після трагедії / Фото: @Сергій Свєтной/Facebook

 

Виконавець головної ролі та водночас один із продюсерів фільму голлівудський актор Алек Болдуїн та ще кілька осіб репетирували сцену, перебуваючи у дерев'яній церкві на знімальному майданчику. Прогримів постріл і двоє осіб залишилися лежати, стікаючи кров'ю - операторка Галина Гатчинс, яка померла дорогою до лікарні, і режисер Джоел Соуза.